Bydlení Dobřichovice,
nový projekt v ulici Pražská

Obsahem záměru je výstavba 4 menších bytových domů a příprava pozemků pro 4 domy rodinné v ulici Pražská, při výjezdu z Dobřichovic směrem na Černošice.

Připravujeme nový projekt

V nově budovaném areálu bude k prodeji celkem 34 bytů a 2 komerční jednotky zamýšlené jako menší obchody či kanceláře. Domy budou postaveny v energetické třídě B – velmi úsporné. Každý dům bude vytápěn pomocí centrální kotelny, ohřev teplé vody bude doplněn solárními panely a v každém bytě bude umístěna vlastní vzduchotechnická jednotka se zpětným získáváním tepla.

K dispozici budou byty různých velikostních kategorií – od 1kk až po 4kk, většina bytů bude mít k dispozici balkon či vlastní předzahrádku. Součástí prodávaných bytů budou také zděné sklepy a parkovací stání umístěná na terénu.

Kromě bytových a nebytových jednotek budou v severovýchodní části lokality k dispozici také 4 pozemky pro rodinné domy. Parcely budou nachystané k výstavbě – zasíťované (vodovod, kanalizace, elektřina) a budou nabízeny včetně stavebního povolení.

Předpokládané zahájení výstavby v 1. Q 2024.

Soubezna_Home_1

Rezervace bytů i pozemků jsou možné již nyní

Další informace o projektu zde již brzy, případně na telefonním čísle:  +420 721 973 189 či e-mailu hana.mazancova@dob-invest.cz.

Více informací o nás zjistíte na naší webové stránce.

Přejít nahoru